Szczegóły firmy
  • Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker

  •  [Zhejiang,China]
  • Typ firmy:Dystrybutor / hurtownik , Producent , Usługa , Przedsiębiorstwo Handlowe
  • Main Mark: Afryka , Ameryka , Azja , Karaiby , Europa Wschodnia , Europa , Bliski Wschód , Europa Północna , Oceania , Pozostałe rynki , Europa Zachodnia , Na calym swiecie
  • Eksporter:31% - 40%
  • Certs:GB, ISO9001, ISO14001
  • Opis:Rurka ze stali nierdzewnej 28 mm,Rura odporna na korozję,Rura stalowa 28 mm
Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker Rurka ze stali nierdzewnej 28 mm,Rura odporna na korozję,Rura stalowa 28 mm
Dom > Products > Rury ze stali nierdzewnej > Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm

Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm

Podziel się:  
    Rodzaj płatności: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Min. Zamówienie: 1 Ton
    Doręczeniowy czas: 35 dni

Podstawowa informacja

Model No: GOST 9940

Rodzaj: Bezszwowy

Orzecznictwo: API, CE, BSI, UL

Podanie: Rura płynów

Kształt przekroju: Okrągły

Obróbka powierzchniowa: Błyszczący

Stosowanie: Budownictwo i Dekoracja

Technika: Walcowane na gorąco

Materiał: Stal nierdzewna

Material: 200 Series/300 Series/400series

Shape: Round Section

Surface: Pickling

Finish: Heat Treatment

Length: Customers' Request

OD: 3-420mm

Product Name: GOST 9940 Seamless Hot-finished Steel Tu

Grade: 08Cr17Ti , 08Cr18Ni10 , 08Cr18Ni10Ti ,

Additional Info

Packaging: pakowanie w drewniane skrzynie lub w sześciokątne wiązki

wydajność: 20000 Tons per Year

Marka: Torich

transport: Ocean,Land,Air

Place of Pochodzenia: Zhejiang, Chiny (kontynent)

Ability Supply: 60000 Ton per year

Certyfikat: ISO9001:2008 ISO14001:2008, TS16949, CE PED, TUV, API

Código HS: 7306301100

Porta: Shanghai,Ningbo

Opis Product

Chiny Producenci rur ze stali nierdzewnej, nasza rura wydechowa ze stali nierdzewnej, spawane rury stalowe, okrągłe rury ze stali nierdzewnej, polska rura ze stali nierdzewnej, rura ze stali nierdzewnej, rura ze stali nierdzewnej Duplex są dobrej jakości i konkurencyjne w cenie.



GOST 9940 Bezproblemowo wykończone na gorąco stalowe rury ze stali odpornej na korozję

Zastosowanie: Do rurociągów z agresywnymi mediami, jako półprodukty do zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji, Wysokotemperaturowe, agresywne media

Gatunki ze stali nierdzewnej:

08Cr13, 08Cr17,12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Rozmiar: OD: 76-159 mm WT: 5-26 mm

Tolerancje: OD: zwykła dokładność ± 1,5%, wysoka dokładność ± 1%

Grubość ściany:

WT 5 - 8 mm: zwykłe wg. + 20% -15%; wysoki acc. + 12,5% - 15%

WT 8,5 - 20 mm: zwykłe wg. ± 15%; wysoki acc. + 12,5% - 15%

WT 21-26 mm: zwykłe wg. + 12,5% -15%; wysoki acc. ± 12,5%

Tube Sizes
OD, mm WT, mm OD, mm WT, mm
76 5 - 10 127 6 - 22
83; 89; 95; 102; 108; 114 5 - 12 133; 140; 146; 152; 159 6 - 26
121 6 - 20    

Mechanical Properties
Steel Grade Tensile Strength, N/mm2(min) Yield Strength, N/mm2(min) Elongation, % (min)
08Cr17Ti 372 - 17
08Cr18Ni10 510 - 40
08Cr18Ni10Ti 510 - 40
08Cr18Ni12Ti 510 - 40
08Cr22Ni6Ti 588 - 24
10Cr17Ni13Mo2Ti 529 - 35
10Cr23Ni18 491 - 37
12Cr13 392 - 21
12Cr18Ni10Ti 529 - 40
12Cr18Ni12Ti 529 - 40
15Cr25Ti 441 - 17

Chemical Composition (%, max)
Steel Grade C Si Mn Cr Ni Mo S P Ti V
08Cr17Ti 0,08 0,8 0,8 16-18 - - 0,025 0,035 5*C-0,8 -
08Cr18Ni10 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 - -
08Cr18Ni10Ti 0,08 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,7 -
08Cr18Ni12Ti 0,08 0,8 2 17-19 11-13 - 0,02 0,035 5*C-0,6 -
08Cr22Ni6Ti 0,08 0,8 0,8 21-23 5,3-6,3 - 0,025 0,035 5*C-0,65 -
10cr17Ni13Mo2Ti 0,10 0,8 2 16-18 12-14 2-3 0,02 0,035 - 5*C-0,7
10Cr23Ni18 0,10 1 2 22-25 17-20 - 0,02 0,035 - -
12Cr13 0,09-0,15 0,8 0,8 12-14 - - 0,025 0,030 - -
12Cr18Ni10Ti 0,12 0,8 2 17-19 9-11 - 0,02 0,035 5*C-0,8 -
12Cr18Ni12Ti 0,12 0,8 1-2 17-19 11-13 - 0,02 0,03 0,5-0,7 -
15Cr25Ti 0,15 1 0,8 21-37 - - 0,025 0,035 5*C-0,9 -

Wysyłka

GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu

Kompozycje chemiczne:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Interkrystaliczna próba korozyjna: GOST 6032-89

KONTROLA JAKOŚCI

1 ~ Przychodząca kontrola surowców
2 ~ Segregacja surowców w celu uniknięcia pomieszania stali
3 ~ Ogrzewanie i zakończenie walcowania na zimno
4 ~ Zimny ​​rysunek i walcowanie na zimno, kontrola on-line
5 ~ Obróbka cieplna, + A, + SRA, + LC, + N, Q + T
6 ~ Prostowanie - cięcie do określonej długości - zakończona kontrola pomiarowa
7 ~ Machanical Testowanie we własnych laboratoriach z wytrzymałością na rozciąganie, wytrzymałością na rozciąganie, wydłużeniem, twardością, udarnością, mikroposturą itp.
8 ~ Pakowanie i magazynowanie.

100% naszych stalowych rur jest sprawdzanych wymiarowo
100% naszych stalowych rurek jest sprawdzanych wizualnie, aby upewnić się, że mają one doskonały stan powierzchni i brak wad powierzchni.
100% próba wiroprądowa i ultradźwiękowy test w celu wyeliminowania wad wzdłużnych i poprzecznych.

FAQ

P: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Profesjonalny wynalazca, producent i dostawca materiałów z rur stalowych
P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp .: Zasadniczo jest to 7-14 dni, jeśli towar jest w magazynie. lub 30-60 dni, jeśli towar nie jest dostępny w magazynie i jest zależny od ilości.
P: Czy dostarczasz próbki? czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Tak, możemy zaoferować próbkę za darmo, ale musisz zapłacić za fracht.
P: Jakie są twoje warunki płatności?
O: Płatność <= 1000 USD, 100% z góry. Płatność> = 1000 USD, 30% T / T z góry, saldo przed wysyłką.
Jeśli masz inne pytanie, prosimy o kontakt z nami

Kategorie o produkcie : Rury ze stali nierdzewnej

Images o produkcie
  • Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm
  • Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm
  • Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm
  • Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm
  • Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą