Szczegóły firmy
  • Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker

  •  [Zhejiang,China]
  • Typ firmy:Dystrybutor / hurtownik , Producent , Usługa , Przedsiębiorstwo Handlowe
  • Main Mark: Afryka , Ameryka , Azja , Karaiby , Europa Wschodnia , Europa , Bliski Wschód , Europa Północna , Oceania , Pozostałe rynki , Europa Zachodnia , Na calym swiecie
  • Eksporter:31% - 40%
  • Certs:GB, ISO9001, ISO14001
  • Opis:Rura stalowa Seamlss,Nierdzewny rurociąg,08Cr17Ti Pipe
Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker Rura stalowa Seamlss,Nierdzewny rurociąg,08Cr17Ti Pipe
Dom > Products > Rura ze stali nierdzewnej > GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu

GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu

Podziel się:  

Podstawowa informacja

Model No: GOST 9940

Opis Product


GOST 9940 Bezproblemowo wykończone na gorąco stalowe rury ze stali odpornej na korozję

Chiny Producenci rur ze stali nierdzewnej, nasza rura wydechowa ze stali nierdzewnej, spawane rury stalowe, okrągłe rury ze stali nierdzewnej, polska rura ze stali nierdzewnej, rura ze stali nierdzewnej, rura ze stali nierdzewnej Duplex są dobrej jakości i konkurencyjne w cenie.

Jesteśmy producentem rur ze stali nierdzewnej w Chinach, jeśli chcesz kupić duże rury ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, spawane rury ze stali nierdzewnej, skontaktuj się z nami.

Stalowe wanny z wykończeniem na gorąco wykonano z różnych gatunków stali.


Zastosowanie: Do rurociągów z agresywnymi mediami, jako półprodukty do zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji, Wysokotemperaturowe, agresywne media

Gatunki ze stali nierdzewnej:

08Cr13, 08Cr17,12Cr13, 12Cr17, 15Cr28, 15Cr25Ti,

04Cr18Ni10, 10Cr23Ni18, 08Cr17Ni15Mo3Ti, 08Cr18Ni10, 08Cr18Ni10Ti, 08Cr18Ni12Nb,

08Cr18Ni12Ti, 08Cr20Ni14Si2,10Cr17Ni13Mo2Ti, 12Cr18Ni9, 12Cr18Ni10Ti, 12Cr18Ni12Ti,

17Cr18Ni9, 08Cr22Ni6Ti

Rozmiar: OD: 76-159 mm WT: 5-26 mm

Tolerancje: OD: zwykła dokładność ± 1,5%, wysoka dokładność ± 1%

Grubość ściany:

WT 5 - 8 mm: zwykłe wg. + 20% -15%; wysoki acc. + 12,5% - 15%

WT 8,5 - 20 mm: zwykłe wg. ± 15%; wysoki acc. + 12,5% - 15%

WT 21-26 mm: zwykłe wg. + 12,5% -15%; wysoki acc. ± 12,5%

Tube Sizes

OD, mm

WT, mm

OD, mm

WT, mm

76

5 - 10

127

6 - 22

83; 89; 95; 102; 108; 114

5 - 12

133; 140; 146; 152; 159

6 - 26

121

6 - 20

 

 


Mechanical Properties

Steel Grade

Tensile Strength, N/mm2 (min)

Yield Strength, N/mm2(min)

Elongation, % (min)

08Cr17Ti

372

-

17

08Cr18Ni10

510

-

40

08Cr18Ni10Ti

510

-

40

08Cr18Ni12Ti

510

-

40

08Cr22Ni6Ti

588

-

24

10Cr17Ni13Mo2Ti

529

-

35

10Cr23Ni18

491

-

37

12Cr13

392

-

21

12Cr18Ni10Ti

529

-

40

12Cr18Ni12Ti

529

-

40

15Cr25Ti

441

-

17


Chemical Composition (%, max)

Steel Grade

C

Si

Mn

Cr

Ni

Mo

S

P

Ti

V

08Cr17Ti

0,08

0,8

0,8

16-18

-

-

0,025

0,035

5*C-0,8

-

08Cr18Ni10

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

-

-

08Cr18Ni10Ti

0,08

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,7

-

08Cr18Ni12Ti

0,08

0,8

2

17-19

11-13

-

0,02

0,035

5*C-0,6

-

08Cr22Ni6Ti

0,08

0,8

0,8

21-23

5,3-6,3

-

0,025

0,035

5*C-0,65

-

10cr17Ni13Mo2Ti

0,10

0,8

2

16-18

12-14

2-3

0,02

0,035

-

5*C-0,7

10Cr23Ni18

0,10

1

2

22-25

17-20

-

0,02

0,035

-

-

12Cr13

0,09-0,15

0,8

0,8

12-14

-

-

0,025

0,030

-

-

12Cr18Ni10Ti

0,12

0,8

2

17-19

9-11

-

0,02

0,035

5*C-0,8

-

12Cr18Ni12Ti

0,12

0,8

1-2

17-19

11-13

-

0,02

0,03

0,5-0,7

-

15Cr25Ti

0,15

1

0,8

21-37

-

-

0,025

0,035

5*C-0,9

-

Wysyłka

Seamlss Steel Pipe Stainless Pipeline

Kompozycje chemiczne:

GOST 12344-88

GOST 12346-78

GOST 12347-88

GOST 12348-88

GOST 12365-84

GOST 20580-81

Interkrystaliczna próba korozyjna: GOST 6032-89



Kategorie o produkcie : Rura ze stali nierdzewnej

Images o produkcie
  • GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu
  • GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu
  • GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu
  • GOST 9940 Odporna na korozję rurka ze stali nierdzewnej 28 mm, gorąca rurka bez szwu
Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków

Telefon komórkowy Strona WWW Indeks. Sitemap


Subskrybuj Aby Matki biuletyn:
Pobierz aktualizacje, rabaty, Promocje
i Big Nagrody Klasyfikacja!

MultiLanguage:
Copyright © 2019 Torich International Co.,Ltd--The Steel Tube Maker All rights reserved.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Richard SHEN Mr. Richard SHEN
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą